O COGITO

SEZNAMTE SE S NAŠÍ FIRMOU

Společnost COGITO je na českém a slovenském trhu od roku 2012.

Sídlo společnosti se nachází v Česku a najít nás můžete v blízkosti centra Ostravy.

Víme jak rozbití stroje může způsobit vysoké škody i starosti našim zákazníkům.

Proto každou objednávku dokončujeme včas a poskytujeme díly nejvyšší kvality a trvanlivosti.

V naší nabídce naleznete náhradní díly JCB, CAT a Volvo. Tito výrobci jsou naše specialita, pokud ale hledáte díly také na Komatsu nebo CASE, jsme schopní poptat díl u našeho dodavatele výměnou za číslo vašeho dílu.

V NAŠÍ SPOLEČNOSTI SE ZAMĚŘUJEME NA

TŘI NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZNAČKY NA JEDNOM MÍSTĚ

Hledáte náhradní díly pro stavební stroje? Záleží vám na odborném servisu, velkém výběru produktů a záruce nízkých cen? Jste na správném místě! Společnost Cogito Trade je obchod s díly pro stavební stroje nejoblíbenějších značek. Na jednom místě najdete vybavení a náhradní díly JCB, náhradní díly CAT a náhradní díly Volvo.

 

Na trhu působíme od roku 2012. Již za více než 9 let jsme vyvinuli řadu dílů, získali jsme rozsáhlé zkušenosti a rozšířili své znalosti o odvětví, ve kterém působíme. Dnes jsme odborníci, kteří naslouchají potřebám svých klientů. Náš tým se skládá z lidí s vášní.

 

Cogito Trade se specializuje na komplexní dodávky dílů pro stroje CAT, Volvo a JCB. Naše nabídka zahrnuje originální díly a vysoce kvalitní náhrady, OEM. Víme, jak cenný je čas pro naše klienty. Proto nabízíme široký výběr produktů, na které nemusíte dlouho čekat. Efektivní servis a rychlé dodání jsou velkou výhodou Cogito Trade.

 

Náš obchod s díly pro stavební stroje má tisíce ověřených a testovaných produktů. Při přípravě nabídky se zaměřujeme na renomované výrobce a díly vyrobené z nejlepších materiálů. Záleží nám na odolnosti, síle a spolehlivosti. Můžete mimo jiné najít díly pro brzdové, podvozkové a palivové systémy. Nabídka Cogito Trade zahrnuje také skla (čelní sklo, sklo dveří, boční sklo, zadní sklo a střešní sklo), čepy, pouzdra, ložiska, filtry (hydraulický filtr, olejový filtr, palivový filtr a vzduchový filtr) a kluzáky. Nehledejte náhradní díly v různých obchodech. Nakupte vše, co potřebujete, na jednom místě!

 

Kromě výše zmíněných náhradních dílů dodáváme také všechny oleje potřebné pro servis (hydraulický olej, palivový olej, nápravový olej, převodový olej, motorový olej).

 

Naši specialisté jsou tu pro vás. Vyslechneme, co hledáte, a zodpovíme všechny vaše dotazy. Vybereme a doplníme díly pro váš stroj. Cogito Trade je prověřený a důvěryhodný obchod. Podívejte se na naši nabídku!

 

 

 

PROČ MY?

ZVEME VÁS KE SPOLUPRÁCI!
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více