cover

Rámy, čepy a pouzdra na stavební stroje VOLVO

Mezi všemi různými díly na stavební stroje VOLVO u nás naleznete i samotné rámy na tyto stroje. Například sáně, kozlík a další. Spolu k nim umíme dodat i čepy a pouzdra od kvalitních dodavatelů, za které ručíme a máme s nimi dlouhodobě dobrou zkušenost.

 

Kozly, sáně, kyvadla a další rámy na rypadlo-nakladače, rypadla a nakladače Volvo

Mezi všemi třemi značkami, které dodáváme: CAT, JCB a VOLVO, jsou to právě kozlíky na řadu traktorbagrů BL71, které se vydírají nejméně. I přes sílu jakou má hydraulický systém těchto strojů tak opravdu vydrží nejvíce. Pokud se tedy nezanedbává údržba a mazání těchto kritických částí, jako jsou sáně a kozlíky, tak se můžete těšit dlouhé životnosti a velmi malých nákladů na údržbu.

Mimo rypadlo-nakladače dodáváme rámy a další díly i na jiné stroje značky Volvo. Například na čelní nakladače Volvo dokážeme dodat ve výborných cenách rámy předního ramene.. Níže například naleznete foto kyvadla ze stroje Volvo L180F, které přes nás šlo.

 

Čepy a pouzdra na stroje BL71, EC**, EW**

Důležitým faktorem u čepů a pouzder není pouze jejich průměr, ale i tvrdost jednotlivých materiálů, které se vzájemně odírají. Oproti čepům se třeba některá pouzdra záměrně dělají z měkčího materiálů aby nedocházelo ke zbytečnému vydírání. Dokonce některá pouzdra jsou vyrobena z měkčích slitin kovů. Jako u všech ostatních strojů a oděrových ploch vůbec platí, čím poctivěji se tyto stroje mažou, tím více se prodlužuje jejich životnost. Mezi hlavní stroje, kde dodáváme čepy a pouzdra patří vešekeré stroje řady BL71, BL71B, BL71+ a případně i starší stroje řady BL6* a také některá pásová rypadla a čelní nakladače.