cover

Rámy, čepy a pouzdra na JCB 3CX a JCB 4CX

Stroje JCB 3CX a 4CX jsou hojně rozšířené v České republice a právě rozšířenost těchto strojů způsobuje zájem různých dodavatelů čepů a pouzder k tomu, aby vyráběli díly i na tyto stroje. Stejně jako u jiných dílů jsme hledali partnera, který bude dodávát kvalitní díly, které budou zároveň cenově dostupné a přijatelné pro většinu našich klientů.
 

Kozlíky a sáně na stroje 3CX a 4CX

Oproti strojům značky CAT, se rámy na traktorbagry JCB neopotřebovávají tak rychle. Občas se ale i tak stane, že se někde nějaké uložení čepu poškodí, a tak nezbývá než oko vyvařit a vyfrézovat, popřípadě koupit nový díl rámu. Pro ten druhý případ máme možnost dodat sáně, kozlík a dokonce i kosti naklápění přední lopaty na 3CX i 4CX. Když se mění rámy, tak vřele doporučujeme vyměnit i čepy a případně i stará pouzdra za nová.

kozel na JCB 3CX a 4CX 

Čepy a pouzdra pro rypadlo-nakladače, rypadla a nakladače JCB

Skoro až příslovím se v Českých zemích stalo: „Kdo maže, ten jede.“ Pravidelné mazání čepů, pouzder, ložisek a dalších dotekových ploch dokáže podstatně prodloužit životnost těchto dílů. Pokud se tedy nepodcení stav a nedojde k poškození samotného kozlíku, saní, nebo jiného rámu, tak zpravidla stačí vyměnit čepy a pouzdra. V naší nabídce je kompletní opravná sada kozla, saní a případně jsme schopni dodat veškeré čepy a pouzdra do celého podkopu a to na různé řady strojů JCB 3CX a 4CX. Na Rypadla JCB jako JS160, JS180, JS220 a další umíme rovněž dodat čepy a ložiska.