cover

Elektro vybavení JCB

Téměř každá mechanizace je už v dnešní době vybavena spoustou čidel, senzorů, koncových spínačů, řídících jednotek a dalších. Mechanické vstřikování paliva a mechanické ventily se už pomalu vytrácejí a vše nahrazují elektromagnetické ventily, elektroniky řízené vstřikování a podobná udělátka. Výhoda těchto řešení tkví v efektivitě ovládání, nevýhoda je, že všechno má svou životnost a chyba právě nějakého ventilu, se nemusí vždy hledat úplně snadno.

 

Čidla tlaku, mazání, senzor tlaku, teploty JCB

Jeden ze sortimentu zboží, který spadá pod elektrické vybavení a zpravidla není až tak drahý, jsou právě všemožná čidla, vypínače a spínače. Tito pomocníci můžou jednomu ušetřit spoustu starostí, pokud tedy fungují. Takový budík tlaku mazání, nebo tlakové čidlo mazání motoru může ušetřit spoustu peněz. Stejně je na tom i teploměr chladící kapaliny. Všechna tato čidla dodáváme do strojů JCB a to jak na traktorbagry 3CX, 4CX, tak i do minirypadel a rypadel. (8025, 8030, 8060, JS180, JS210,...)

 Elektroventily, čidla a klíček zapalování JCB

Elektromagnetické ventily, cívky, a přepínače rypadel, nakladačů a rypadlonakladačů JCB

Hydraulické okruhy, pojezd, vstřikovací čepradlo a spoustu dalších zařízení už jsou dnes ovládány převážně pomocí elektromagnetických ventilů, cívek, nebo přepínačů jízdy. Právě kvůli tomuto naleznete v našem sortimentu přepínače pojezdu značky Valeo, a mimo to spoustu dalších cívek, přepínačů, ventilů a pod.

 Přepínač jízdy Valeo