cover
Náhradní díly na stavební stroje dodáváme už od samotného počátku nejen do České republiky, ale také i na Slovensko. Nejvíce náhradních dílů dodáváme do oblastí blízko českých hranic. Jako například Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj a Bratislava.

 Vzhledem k množství poptávek ze Slovenské republiky jsme se rozhodli vytvořit webové stránky i ve slovenštině. Hlavním důvdem je, aby nás jak naši stávající klienti, tak noví klienti mohli snadno dohledat i na slovenských vyhledávačích.

 
Webové stránky jsou pnohodnotnou slovenskou verzí našich českých stránek. Naleznete na nich veškeré informace o naší firmě, o sortimentu zboží, které dodáváme i o aktuálních akcích, které zrovna probíhají.
 
Naleznete tam také kompletní informace o náhradních dílech, které dodáváme na stavební stroje CATerpillar, Volvo a JCB. Stejně jako na českých stránkách tady naleznete kompletní rozpis všech kategorií, jako jsou díly náprav, skla, čepy, pouzdra, díly rámů (koníky, sáně) a další.
 
Pobočku na Slovensku zatím nemáme, takže veškeré poptávky vyřizujeme v Ostravě, odkud také odesíláme veškeré zboží a to jak po České republice, tak i na Slovensko.
 
Když tedy budete poptávat náhradní díly na váš stroj, tak se neváhejte ozvat kterémukoliv z našich obchodních zástupců.

Více na www.cogitoeu.sk

Zpět na archiv aktualit