cover
Rok 2017 se chýlí ke konci. E-mailové schránky se pomalu plní "PFky" od klientů a partnerů. Všichni si v klidu užívají pohodu Vánoc a někteří se také ohlížejí s úsměvem, nebo i bez něj, na minnulý rok. I my jsme se v tomto mezi-svátečním období rozhodli ohlédnout zpátky na to, co vše se událo v minulém roce. Bylo toho dost. Tady jsou jen nejvýraznější změny, které jste mohli zažít:

 Webovky od července v novém kabátě!

V roce 2017 se naše webové stránky dočkaly nového kabátu. Celý tento proces zabral několik měsíců, během kterých jsme řešili jak naše stránky postavit tak, abyste na nich našli vše co potřebujete. Začalo to výběrem firmy, která by zastřešila jak grafický design, tak nakódování samotných stránek. Mezi několika firmami jsme vybrali společnost Eline (www.eline.cz), která stojí za návrhem a tvorbou našich stránek. Další výzva byla tvorba obsahu, který by byl relevantní a odpovídal na otázky, které by vás zajímaly. Obsah stále upravujeme a pracujeme na tom, abyste našli co hledáte.
 
stary vzheld webunovy vzhled webu
 

Díly nejen na rypadlo-nakladače, ale i na rypadla, nakladače a dempry Caterpillar JCB a Volvo.

U nových webových stránek jsme neskončili. Razantně jsme tento rok rozšířili sortiment náhradních dílů na těžkou mechanizaci. Kromě náhradních dílů na rypadlo-nakladače máme na skladě mnohem více dílů na stroje jako jsou Volvo nakladače (L120, L150, L180, L90) a dempry (A25, A30, A35). Dále pak nakladače Caterpillar (938, 950,966, 980) a rypadla (305, 308, 320, 330, 336).
 
kyvadlo volvo L180brzdovy kotouc volvo A35
 

Nová nabídka dílů na Aukru.

Často se nám stáválo, že jste se nás ptali jestli dodáváme tyto nebo tamty díly. Rozhodli jsme se proto nahodit na Aukro co nejvíce náhradních dílů, které jsme schopi dodat. Najdete mezi nimi klasické díly jako filtry, skla, čepy a pouzdra, tak i netradiční díly jako různé rámy, těhlice, differenciály a podoné.
 
 
cogito na aukru

Kvalitou náhradních dílů jdeme kupředu!

Před dvěma lety jsme zavedli kontrolu kvality našich náhradních dílů. Moc to pomohlo a míra reklamací se snížila. Přesto všechno se občas stane, že se k vám dostane díl, který je nějakým způsobem vadný, nebo poškozený. Jsme si toho vědomi a tak jsme vděční, že nám o tom dáváte vědět. Díky tomu jsme byli schopni vyřadit některé dodavatele z naší nabídky a nahradit je buďto originálními díly, nebo jsme našli jiného kvalitnějšího výrobce.
 

Děkujeme že jste s námi a že nám pomáháte zlepšovat kvalitu našich služeb pro vás.

 

Zpět na archiv aktualit